Agregat malarski Wagner ControlPro 250 M (2371053)
Wideo 13Zdjęcia 4 |
Wagner ControlPro 250 M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wagner 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wagner.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wagner ControlPro 250 M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WAGNER Airless system natryskowy Control Pro 250 M do farb dyspersyjnych/l | 1 819 zł |
Wagner Pro 250 M - Airless | 1 840 zł |
ControlPro 250M | 2 134 zł |
Agregat malarski Wagner Control Pro 250 M Airless | 2 189 zł |
Wagner Agregat Malarski Control Pro 250 M 2371057 | 1 799 zł |
Wagner Airless HEA Control Pro 250M Airless pistolet natryskowy 2 dysze pr | 2 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →