Фарбопульт Einhell TC-SY 18/60 Li (4260025)
Фото 5 |
Einhell TC-SY 18/60 Li |
|
Зарядний пристрій та акумулятор не входять до комплекту постачання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TC-SY 18/60 Li
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Einhell Tc-Sy 18/60 Li-Solo Opryskiwacz Malarski Czarny/Czerwony 800 ml 42 | 293 zł |
Pistolet do malowania Einhell TC-SY 18/60 Li-Solo, bezprzewodowy | 359 zł |
Pistolet do malowania TC-SY 18/60 Li-Solo EINHELL | 441 zł |
Pistolet Einhell TC-SY 18/60 Li-Solo (bez baterii) | 348 zł |
Линейка инструмента Power X-Change system. Поставляется с 2 насадками для разной вязкости краски и глазури. Щеточка для чистки, игла для чистки форсунки, контейнер на 100 мл для проверки вязкости входит в комплект.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →