Корм для кішок Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 12 pcs
Закрити
Шапка
Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 12 pcs 12 шт24 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 139 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе тунця, бульйон тунця, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 52 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: свинина, бульйон, курка, морква, карбонат кальцію, масло лосося, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
від 5 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: середні, великі, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: кролик, курка, свинина, бульйон, яйця, картопля, мінерали, дріжджі
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: курка, бульйон, яйця, крохмаль, мінерали, олія, дріжджі, клас: преміум
від 139 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курячої грудки, курячий бульйон, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 243 zł
вологий / консерви, 40 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 95 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося, бульйон з лосося, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, від ожиріння, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, олія, рис, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 153 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тріска, яловичина, свинина, клас: преміум
від 75 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, оленина, свинина, бульйон, яйця, морква, рис, мінерали, клас: преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, яловичий бульйон, натуральний коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
Модификації Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet
Ціни на Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 12 pcs | від 139 zł | 1 пропозиція | ||
Dolina Noteci Premium Chicken Breast Fillet 24 pcs | від 139 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 140 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 134 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 150 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 142 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: кролик, м'ясний бульйон, мінерали, яєчна шкаралупа, суха, суперпреміум
від 121 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, субпродукти, злаки, овочі, олії, жири, мінерали, фрукти, суперпреміум
від 133 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти, курка 14%, мінерали, суперпреміум
від 149 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, пташиний бульйон, мінерали, суперпреміум
від 152 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, субпродукти (4% яловичина, 4% печінка), злаки, мінерали, цукор, економ
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, рослинні походження, мінерали, водорості, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, суперпреміум