Корм для кішок Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna 280 g 6 pcs
Фото 6 |
Закрити
Шапка
Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna 280 g 6 pcs 6 шт 0.14 кг6 шт 0.28 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Almo Nature HFC
від 8 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця, омар, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, хамон, рис, клас: суперпреміум
від 86 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, рибний бульйон, рис, суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 58.5%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 53 zł
вологий корм, 0.07 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося 27.5%, куряче філе 27.5%, бульйон з лосося 42%, рис 3%, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: північноатлантичний мінтай 26%, свинина, курка, індичка, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 54 zł
вологий корм, 0.14 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, креветки, рибний бульйон, рис, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 40%, бульйон варильний 38%, морква 10%, рис 8%, клас: суперпреміум
від 24 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курячий бульйон, курка, рис, суперпреміум
від 121 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча гомілка 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 133 zł
вологий корм, 0.07 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, курячий бульйон в желатині, рис
від 72 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче філе 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 103 zł
вологий корм, 0.07 кг, 24 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося 27.5%, куряче філе 27.5%, бульйон з лосося 42%, рис 3%, суперпреміум
від 102 zł
вологий корм, 0.14 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, креветки, рибний бульйон, рис, суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: філе тунця 70%, молюски 5%, рибний бульйон 24%, рис 1%, суперпреміум
від 24 zł
вологий корм, паучи, 0.05 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, рибний бульйон, рис, суперпреміум
від 103 zł
вологий корм, 0.07 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: бульйон з тунця 42%, тунець 25%, курка 25%, сир 5%, рис 3%, суперпреміум
від 92 zł
вологий корм, 0.14 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряча ніжка, курячий бульйон, рис, суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: лосось 55%, рибний бульйон 43.5%, рис 1.5%, суперпреміум
від 88 zł
сухий корм, 1.2 кг, вік: дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: тріска, рис, суперпреміум
Модификації Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna
Ціни на Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna |
---|---|---|---|---|
Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna 140 g 6 pcs | від 54 zł | 3 пропозиції | ||
Almo Nature HFC Natural Atlantic Tuna 280 g 6 pcs | від 80 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 107 zł
вологий корм, 0.1 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 48% курка, 6.5% шинка, суперпреміум
від 110 zł
вологий корм, 0.07 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, курячий бульйон, сир, рис, суперпреміум
від 108 zł
вологий корм, 0.07 кг, 16 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець, креветки, суперпреміум
від 106 zł
вологий корм, 0.08 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти (20% індичка), олії та жири, овочі, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, рослинні походження, мінерали, водорості, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, овочі, рослинні продукти, мінерали, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та продукти тваринного походження (курка), злаки, мінерали, суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 63% смугастий тунець, рис, суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 59% куряче м'ясо, 4% гарбуз, рис, суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, 0.1 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 53% тунець, 4% креветки, суперпреміум
від 107 zł
вологий корм, 0.1 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: 52% тунець, 5% перепелине яйце, суперпреміум