Корм для собак Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g 1 шт
Закрити
Шапка
Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Almo Nature 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Almo Nature.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g 1 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Almo Nature HFC, 6 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 280 gMokra karma Almo Nature HFC to naturalne i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 73 zł |
Almo Nature HFC, 6 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 280 g | 70 zł |
Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 2Mokra karma Almo Nature HFC to naturalne i pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 140 zł |
Серія Almo Nature HFC
від 33 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 48%, тунець 27%, курячий бульйон 24%, рис 1%, суперпреміум
від 8 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина 58.5%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, курячий бульйон, рис, сир, соняшникова олія
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: північноатлантичний мінтай 26%, свинина, курка, індичка, риб'ячий жир, клас: суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, 0.14 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 70%, рибний бульйон 24%, кукурудзяне пюре 5%, рис 1%, суперпреміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка 40%, бульйон варильний 38%, морква 10%, рис 8%, клас: суперпреміум
від 30 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, курячий бульйон, сир, рис, суперпреміум
від 121 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча гомілка 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тунець, мальки, суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче філе 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 54 zł
вологий корм, 0.14 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тунець 70%, рибний бульйон 24%, кукурудзяне пюре 5%, рис 1%, суперпреміум
від 14 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.09 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, хамон, рис, клас: суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курки 75%, курячий бульйон 24%, рис 1%, суперпреміум
від 28 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе курки 49%, печінка курки 26%, курячий бульйон 24%, рис 1%, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 29 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, гарбуз, курячий бульйон, рис, суперпреміум
від 92 zł
вологий корм, 0.14 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, гарбуз, курячий бульйон, рис, суперпреміум
від 54 zł
вологий корм, 0.14 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе атлантичного тунця 55%, рибний бульйон 42%, рис 3%, суперпреміум
від 28 zł
вологий корм, 0.07 кг, 6 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе лосося 27.5%, куряче філе 27.5%, бульйон з лосося 42%, рис 3%, суперпреміум
від 49 zł
вологий корм, 0.14 кг, 6 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, гарбуз, курячий бульйон, рис, суперпреміум
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 98 zł
вологий / консерви, 18 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, оленина, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 84 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, яйця, крохмаль картопляний, клас: суперпреміум
від 81 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 81 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 80 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, качка, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.62 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, лосось, курка, мінерали, клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 95 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, печінка, овочі, мінерали, розмарин, петрушка, клас: суперпреміум
від 93 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, яловичина, свинина, рис, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качині та телячі серця, м'ясо, печінка, бульйон, шиї, малина, чорниця, клас: суперпреміум
від 105 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, курка, бульйон, яловичина, гарбуз, картопля, мінерали, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, картопля, морква, горох, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка (м'ясо, серце, печінка, шлунок), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум