Karm dla psów Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g 1 szt.
Zamknij
Menu
Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Almo Nature 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Almo Nature.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Almo Nature HFC Natural Chicken Fillet 280 g 1 szt.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 2Mokra karma Almo Nature HFC to naturalne i pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 142 zł |
Almo Nature HFC, 6 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 280 g | 70 zł |
Almo Nature HFC, 6 x 280 g / 290 g - Filet z kurczaka, 280 gMokra karma Almo Nature HFC to naturalne i pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 74 zł |
Seria Almo Nature HFC
od 86 zł
mokra karma, pauchi, 0.05 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, bulion rybny, ryż, super premium
od 14 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: cielęcina, szynka, ryż, klasa: super premium
od 103 zł
mokra karma, 0.07 kg, 24 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z łososia 27,5%, filet z kurczaka 27,5%, bulion z łososia 42%, ryż 3%, super premium
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina 58,5%, ryż 3%, klasa: super premium
od 54 zł
mokra karma, 0.14 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, krewetki, bulion rybny, ryż, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mintaj północnoatlantycki 26%, wieprzowina, kurczak, indyk, olej rybny, klasa: super premium
od 24 zł
mokra karma, pauchi, 0.05 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: rosół z kurczaka, kurczak, ryż, super premium
od 9 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak 40%, bulion 38%, marchewka 10%, ryż 8%, klasa: super premium
od 132 zł
mokra karma, 0.07 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, bulion drobiowy w żelatynie, ryż
od 121 zł
mokra karma, 1 szt., 0.09 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: udko z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 103 zł
mokra karma, 0.07 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: bulion z tuńczyka 42%, tuńczyk 25%, kurczak 25%, ser 5%, ryż 3%, super premium
od 70 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 102 zł
mokra karma, 0.14 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, krewetki, bulion rybny, ryż, super premium
od 32 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z tuńczyka 70%, skorupiaki 5%, bulion rybny 24%, ryż 1%, super premium
od 24 zł
mokra karma, pauchi, 0.05 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: tuńczyk, bulion rybny, ryż, super premium
od 105 zł
mokra karma, 0.07 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, dynia, rosół z kurczaka, ryż, super premium
od 92 zł
mokra karma, 0.14 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: udko z kurczaka, rosół z kurczaka, ryż, super premium
od 29 zł
mokra karma, 0.07 kg, 6 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: łosoś 55%, rosół rybny 43,5%, ryż 1,5%, super premium
od 88 zł
sucha karma, 1.2 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: dorsz, ryż, super premium
od 110 zł
mokra karma, 0.07 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: filet z kurczaka, rosół z kurczaka, ser, ryż, super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 98 zł
mokra karma, 18 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: indyk, jajka, skrobia ziemniaczana, klasa: super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 81 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 80 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, kaczka, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium
od 65 zł
mokra karma, 12 szt., 0.62 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, łosoś, kurczak, minerały, błonnik, drożdże, klasa: super premium
od 95 zł
mokra karma, 12 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, wątroba, warzywa, minerały, rozmaryn, pietruszka, klasa: super premium
od 93 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, rosół, wołowina, wieprzowina, ryż, marchew, minerały, klasa: super premium
od 59 zł
mokra karma, 6 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: serca kacze i cielęce, mięso, wątróbka, rosół, szyje, maliny, jagody, klasa: super premium
od 105 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, kurczak, bulion, wołowina, dynia, ziemniaki, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, wieprzowina, ziemniaki, marchew, groszek, minerały, klasa: super premium
od 97 zł
mokra karma, 6 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak (mięso, serca, wątróbki, żołądki), bulion, minerały, klasa: super premium