Корм для кішок Dolina Noteci Premium Cat Rich in Turkey 12 pcs
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для кішок Dolina Noteci →
від 133 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: філе грудки індички, бульйон індички, мінерали, насіння подорожника, преміум
від 136 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 136 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 144 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 150 zł
вологий корм, 0.2 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, кабан, буряк, чорниця, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: куряче філе, бульйон, шлунки птиці, печінка, жир, баранина, лосось, преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 6 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курячого філе, бульйон, куряча печінка, жир, лосось, шпинат, кокос, преміум
від 133 zł
вологий корм, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і субпродукти, курка 14%, мінерали, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, овочі, рослинні походження, мінерали, водорості, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, суперпреміум
від 126 zł
вологий корм, 0.4 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, риба, субпродукти, овочі, рослинні продукти, мінерали, суперпреміум
Dolina Noteci Premium Cat Rich in Turkey 12 pcs 12 шт 24 шт |
|
Без синтетичних ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Premium
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: індичка, бульйон, яловичина, курка, свинина, мінерали, лососевий жир, преміум
від 11 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: гусак, гусячий бульйон, яблуко, клас: преміум
від 68 zł
вологий корм, 0.4 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, бульйон, курка, свинина, мінеральні речовини, преміум
від 64 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, мінерали, клас: преміум
від 136 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, кролик, свинина, бульйон, журавлина, яйця, мінерали, клас: преміум
від 6 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, паучи, 1 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, перець, макарони, бульйон, мінерали, насіння, клас: преміум
від 74 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 62 zł
вологий / консерви, паучи, 10 шт, 0.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, тріска, свинина, бульйон, брокколі, яйця, мінерали, клас: преміум
від 136 zł
вологий корм, 0.18 кг, 24 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, баранина, курка, свинина, мінерали, преміум
від 10 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, стерилізованим, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: свинина, бульйон, курка, яйця, гарбуз, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, 0.4 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум
від 156 zł
сухий корм, 9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, яловичина, свинина, тріска, клас: преміум
від 69 zł
вологий корм, 0.18 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, бульйон, качка, курка, свинина, мінерали, преміум
від 9 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, курка, свинина, бульйон, яйця, морква, коричневий рис, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: качка, бульйон, яловичина, курка, свинина, крохмаль, преміум
від 6 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: яловичина, качка, свинина, бульйон, гарбуз, яйця, лляне масло, клас: преміум
від 4 zł
вологий корм, 0.18 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, лосось, яловичина, свинина, мінерали, преміум