Літня шина Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/60 R18 103T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (235/60 R18 103T) 03121130000 | 637 zł |
Opona Continental 235/60R18 EcoContact 6 103T - opony letnie 312113 | 575 zł |
Continental EcoContact 6 ( 235/60 R18 103T EVc ) 03121130000 | 672 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T EcoContact 6 Continental 2023 | 581 zł |
Opony letnie 235/60R18 103T EcoContact 6 Continental 2024 | 589 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →