Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y 255/50 R19 255/50 R19 103 V 103 W 255/50 R19 255/50 R19 103 W Mercedes-Benz 103 W RunFlat 255/50 R19 103 W RunFlat BMW/Mini 255/50 R19 255/50 R19 103 W RunFlat Mercedes-Benz 103 Y 255/50 R19 103 Y Mercedes-AMG 255/50 R19 103 Y Porsche 255/50 R19 103 Y RunFlat 255/50 R19 255/50 R19 107 W 107 W Mercedes-Benz 255/50 R19 255/50 R19 107 W RunFlat 107 W RunFlat BMW/Mini 255/50 R19 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W | від 756 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat | від 988 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y | від 737 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y Mercedes-AMG | від 774 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Mercedes-Benz | від 827 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Run Flat BMW/Mini | від 1 023 zł | 5 пропозицій |