Opona letnia Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y
Wideo 2Zdjęcia 13 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y 255/50 R19 255/50 R19 103 V 103 W 255/50 R19 255/50 R19 103 W Mercedes-Benz 103 W RunFlat 255/50 R19 103 W RunFlat BMW/Mini 255/50 R19 255/50 R19 103 W RunFlat Mercedes-Benz 103 Y 255/50 R19 103 Y Mercedes-AMG 255/50 R19 103 Y Porsche 255/50 R19 103 Y RunFlat 255/50 R19 255/50 R19 107 W 107 W Mercedes-Benz 255/50 R19 255/50 R19 107 W RunFlat 107 W RunFlat BMW/Mini 255/50 R19 107 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y
Ceny na Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W | od 756 zł | 8 oferty | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103W Run Flat | od 988 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y | od 737 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 103Y Mercedes-AMG | od 774 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Mercedes-Benz | od 827 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiSportContact 5 255/50 R19 107W Run Flat BMW/Mini | od 1 023 zł | 5 oferty |