Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105Y XL EVc ) 03590760000 | 1 142 zł |
Continental PremiumContact 6 (255/45 R20 105Y) 03590760000 | 1 168 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105Y XL EVc ) | 1 156 zł |
Opona Continental 255/45R20 PremiumContact 6 105Y XL - opony terenowe 3590 | 1 059 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105H | від 946 zł | 10 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V | від 1 064 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105W Run Flat | від 1 625 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y | від 1 059 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →