Літня шина Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y 255/45 R20 105 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM ( 255/45 R20 105Y XL EVc ) 15409470000 | 754 zł |
Barum Bravuris 5HM (255/45 R20 105Y) 15409470000 | 743 zł |
Opona Barum 255/45R20 BRAVURIS 5 HM 105Y XL FR - opony letnie 1540947 | 739 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 255/45 R20 105Y XL EVc ) | 769 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 255/45R20 105Y XL FR | 640 zł |
Opony letnie 255/45R20 105Y Bravuris 5HM Barum 2022 | 722 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y
Ціни на Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 255/45 R20 105Y | від 640 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →