Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/45 R20 105Y XL ) 305750 | 1 330 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (255/45 R20 105Y) 317621 | 1 433 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/45 R20 105Y XL ) | 1 346 zł |
Opona Michelin 255/45R20 Pilot Sport 4 SUV 105Y - opony letnie 30575 | 1 097 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (255/45 R20 105Y) 305750 | 1 296 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/45 R20 105Y XL Acoustic ) 317621 | 1 471 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 255/45 R20 105Y XL Acoustic ) | 1 489 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat | від 1 327 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105W | від 1 146 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y | від 1 097 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →