Літня шина Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP ( 255/45 R20 101W runflat FRV ) 832656 | 1 335 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP (255/45 R20 101W) 832656 | 1 327 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ZP ( 255/45 R20 101W runflat FRV ) | 1 352 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 101W Run Flat | від 1 327 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105W | від 1 146 zł | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/45 R20 105Y | від 1 099 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →