Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (255/45 R20 105V) 03128560000 | 1 303 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105V XL EVc ) | 1 129 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105V XL EVc ) 03139190000 | 1 064 zł |
Continental PremiumContact 6 (255/45 R20 105V) 03139190000 | 1 136 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105V XL EVc ) 03128560000 | 1 379 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/45 R20 105V XL EVc ) | 1 395 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105H | від 946 zł | 10 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105V | від 1 064 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105W Run Flat | від 1 625 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 255/45 R20 105Y | від 1 059 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →