Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 SSR (245/40 R19 98Y) 03581090000 | 927 zł |
Opona Continental 245/40R19 PremiumContact 6 98Y XL SSR * - opony letnie 3 | 919 zł |
Continental PremiumContact 6 SSR ( 245/40 R19 98Y XL *, EVc, runflat ) 035 | 1 099 zł |
Continental PremiumContact 6 SSR ( 245/40 R19 98Y XL *, EVc, runflat ) | 1 110 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98W Seal | від 712 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y | від 744 zł | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini | від 919 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →