Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 - ContiRe.Tex ( 245/40 R19 98Y XL CRM, EVc ) | 947 zł |
Continental PremiumContact 6 (245/40 R19 98Y) 03586490000 | 913 zł |
Opona Continental 245/40R19 PremiumContact 6 98Y XL FR CRM - opony letnie | 744 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/40 R19 98Y XL EVc ) | 1 112 zł |
Continental PremiumContact 6 - ContiRe.Tex (245/40 R19 98Y) 03134440000 | 877 zł |
Continental PremiumContact 6 - ContiRe.Tex ( 245/40 R19 98Y XL CRM, EVc ) | 926 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/40 R19 98Y XL EVc ) 03586490000 | 1 098 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98W Seal | від 842 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y | від 744 zł | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/40 R19 98Y Run Flat BMW/Mini | від 919 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →