Літня шина Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (245/40 R19 98Y) 2478700 | 1 027 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/40 R19 98Y XL *, MOE, runflat ) | 1 054 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat ( 245/40 R19 98Y XL *, MOE, runflat ) 247870 | 1 042 zł |
Opona Pirelli 245/40R19 P7 CINTURATO 98Y XL R/F * MO - opony letnie 24787 | 847 zł |
Opona letnia PIRELLI CINTURATO P7 245/40R19 98Y XL R/F MO * | 927 zł |
Pirelli Cinturato P7 Run Flat (245/40 R19 98Y) 3580000 | 1 095 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat
Ціни на Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 94W Seal | від 778 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat | від 847 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 245/40 R19 98Y Run Flat Mercedes-Benz | від 1 014 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →