Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H 245/60 R18 105 H 245/60 R18 105 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental CrossContact LX Sport (245/60 R18 105H) 03574080000 | 873 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/60 R18 105H EVc ) | 835 zł |
Opona Continental 245/60R18 CrossContact LX Sport 105H M+S - opony terenow | 899 zł |
Continental CrossContact LX Sport ( 245/60 R18 105H EVc ) 03574080000 | 825 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105H | від 825 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 245/60 R18 105T | від 819 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →