Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H 245/60 R18 105 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip 2 SUV (245/60 R18 105H) 581675 | 759 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 245/60 R18 105H EVR ) | 829 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 245/60 R18 105H EVR ) 581675 | 839 zł |
Opona Goodyear 245/60R18 EFFICIENTGRIP 2 SUV 105H - opony terenowe 581675 | 707 zł |
Opona 4x4 letnia GOODYEAR EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105 H GOODYEAR 24 | 766 zł |
Goodyear EFFICIENTGRIP 2 SUV 245/60R18 105H | 776 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/60 R18 105H | від 707 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →