Літня шина Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (245/45 R19 102H) 17104 | 841 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 245/45 R19 102H XL ) | 845 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 245/45 R19 102H XL ) 17104 | 835 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H | від 835 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y | від 903 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi | від 807 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →