Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 245/45 R19 102Y XL EVc, MO-V ) 03111310000 | 939 zł |
Continental PremiumContact 6 (245/45 R19 102Y) 03111310000 | 997 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/45 R19 102Y XL EVc, MO-V ) | 1 018 zł |
Opona Continental 245/45R19 PremiumContact 6 102Y XL MO-V - opony letnie 3 | 859 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y | від 839 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102V | від 945 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Audi | від 856 zł | 12 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz | від 859 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →