Літня шина Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y 245/45 R19 102 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (245/45 R19 102Y) 22395 | 884 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 245/45 R19 102Y XL Enliten / EV ) | 871 zł |
Opona Bridgestone 245/45R19 TURANZA 6 102Y X1 MO * - opony letnie 22788 | 824 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 245/45 R19 102Y XL Enliten / EV ) 22395 | 861 zł |
Bridgestone Turanza 6 (245/45 R19 102Y) 22788 | 925 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 245/45 R19 102Y XL *, Enliten / EV, MO ) | 956 zł |
Opona Bridgestone 245/45R19 TURANZA 6 102 Y XL FR - opony letnie 22395 | 812 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y
Ціни на Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 245/45 R19 102Y | від 812 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →