Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 (245/45 R19 98Y) 03114750000 | 941 zł |
Opona Continental 245/45 ZR19 PremiumContact 6 98Y MGT - opony letnie 3114 | 929 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/45 ZR19 (98Y) EVc, MGT ) 03114750000 | 931 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 245/45 ZR19 (98Y) EVc, MGT ) | 955 zł |
Opony letnie 245/45R19 98Y PremiumContact 6 Continental | 839 zł |
Opony letnie 245/45R19 98Y PremiumContact 6 Continental 2023 | 852 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 98Y | від 839 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102V | від 945 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Audi | від 856 zł | 14 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 245/45 R19 102Y Mercedes-Benz | від 859 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →