Літня шина Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (245/45 R19 102Y) 23451 | 906 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 245/45 R19 102Y XL AO ) 23451 | 940 zł |
Opona Bridgestone 245/45R19 TURANZA T005 102 Y XL FR AO - opony letnie 234 | 845 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 245/45 R19 102Y XL AO ) | 953 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi
Ціни на Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102H | від 835 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y | від 903 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 245/45 R19 102Y Audi | від 845 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →