Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R17 94W) 10919 | 621 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94W ) 10919 | 785 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94W ) | 794 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V | від 567 zł | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi | від 641 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W | від 621 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98H | від 534 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98W | від 675 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →