Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 215/55 R17 94V TURANZA T005 AO 18252 | 739 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R17 94V) 18252 | 669 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94V AO ) 18252 | 641 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94V AO ) | 649 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V | від 567 zł | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi | від 641 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W | від 621 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98H | від 415 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98W | від 675 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →