Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94V ) 13968 | 588 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R17 94V) 14138 | 694 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94V ) | 595 zł |
Opona Bridgestone 215/55R17 T005 94V - opony letnie 13968 | 609 zł |
Opony letnie 215/55R17 94V Turanza T005 Bridgestone | 567 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V | від 567 zł | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi | від 641 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W | від 621 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98H | від 415 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98W | від 675 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →