Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 (215/55 R17 94W) 10919 | 621 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94W ) 10919 | 784 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/55 R17 94W ) | 794 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V | od 588 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94V Audi | od 622 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 94W | od 621 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98H | od 418 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/55 R17 98W | od 675 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →