Літня шина Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H 245/55 R19 103 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (245/55 R19 103H) 20563 | 786 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 245/55 R19 103H Enliten / EV ) 20563 | 796 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 245/55 R19 103H Enliten / EV ) | 806 zł |
Opona Bridgestone 245/55R19 TURANZA 6 103H - opony terenowe 20563 | 737 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H
Ціни на Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 245/55 R19 103H | від 737 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →