Зимова шина Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T 245/55 R19 103 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Blizzak DM V3 (245/55 R19 103T) 18966 | 1 222 zł |
Opona Bridgestone 245/55R19 Blizzak DM-V3 103T - opony terenowe 18966 | 1 153 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( P245/55 R19 103T EVc, Nordic compound ) 18966 | 1 288 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( P245/55 R19 103T EVc, Nordic compound ) | 1 306 zł |
Модификації Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T
Ціни на Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak DM-V3 245/55 R19 103T | від 1 153 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →