Дриль-шурупокрут Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901
Відео 2Фото 8 |
Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901 |
|
Компактна і легка модель двошвидкісний ударної дрилі-шурупокрута з акумуляторним живленням і швидкозатискним патроном. Належить до сімейства професійного ручного електроінструменту Bosch GSB. Завдяки невеликій довжині (187 мм) може використовуватися для виконання монтажно-демонтажних роботи в місцях, куди стандартний повнорозмірний ручний електроінструмент не поміститься за габаритами.
Також буде зручна в операціях серійного свердління над головою оператора. Незважаючи на настільки компактні розміри і скромну вагу (1 кг в зборі), демонструє крутний момент до 30 Нм. Це дає можливість швидко загортати/відвертати шурупи або саморізи діаметром до 7 мм (включно). Дриль-шурупокрут Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901 здатна працювати в двох швидкісних режимах. Перший (від 0 до 380 об/хв) орієнтований на роботу з кріпленнями і свердління великих отворів в твердих матеріалах, а другий (від 0 до 1300 об/хв) призначений для свердління в дереві, полімерах і композитах на їх основі. Ударний режим дозволяє зробити отвір в бетоні або камені. Швидкозатискний 10 мм патрон Auto-Lock дозволяє швидку зміну оснащення однією рукою. Передбачено обмеження крутного моменту муфтою з 20-ю ступенями. Корпус пристрою виготовлений з ударостійкого пластику, а ергономічна рукоятка оснащена комфортною гумовою накладкою. Акумулятори Bosch GBA 12V і ЗП купуються окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901
Усі ціни 7 →Wiertarko-wkrętarka Bosch GSB 12V-15 12 V 2 x akumulator 2 Ah | 751 zł |
Bosch Professional Gsb 12v-15 06019b690h Drill Niebieski | 708 zł |
Bosch Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 12V 30/15Nm 2X2,0Ah Torba Gsb 12V-15 | 1 069 zł |
Bosch Professional Gsb 12v-15 Professional Niebieski 06019B690J | 765 zł |
Bosch Professional Gsb 12v-15 Cordless Impact Drill Niebieski 06019B690K | 743 zł |
Bosch Professional Gsb12v-15 + Gdr12v-1052x2.0ah Gal12v-20 Bag Electric Sc | 1 328 zł |
Bosch Professional Gsb 12v-15 Cordless Combi Niebieski,Czarny 06019B690E | 504 zł |
Модификації Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901
Ціни на Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6920 | від 342 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B690G | від 845 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GSB 12V-15 Professional 06019B6901 | від 504 zł | 7 пропозицій |