Шабельна пила Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007
Фото 9 |
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007 |
|
Модель 060164J007 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 0615990L6H один акумулятор (4 Агод) і зарядний пристрій, в комплекті моделі 060164J00A два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa piła szablasta GSA 18V-LI 2 br | 829 zł |
Bosch GSA 18 V-LI Professional | 1 125 zł |
Bosch Professional Gsa 18 V-li Cordless Niebieski,Czarny 060164J007 | 1 134 zł |
Модификації Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007
Ціни на Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J000 | від 731 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J00B | від 1 767 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GSA 18 V-LI Professional 060164J007 | від 829 zł | 3 пропозиції |