Шабельна пила Milwaukee M18 BSX-0 (4933447275)
Фото 4 |
Milwaukee M18 BSX-0 акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 4 Агод |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 BSX-0
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Milwaukee 8500489 akumulatorowa piła szablasta 180 V 18 V Multi Bare Unit | 725 zł |
Milwaukee 18V Bajonetsav HEAVY DUTY Bsx-0 SOLO | 961 zł |
M18BSX-0 Heavy Duty piła szablasta - SAWZALLreg; MILWAUKEE M 18 BSX-0 , nr | 1 443 zł |
Piła szablasta MILWAUKEE m18bsx-04933447275 | 976 zł |
Piła szablasta 18V M18 BSX-0 MILWAUKEE 4933447275 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 963 zł |
Piła szablasta 18V M18 BSX-0 MILWAUKEE 4933447275 | 980 zł |
Milwaukee 4933447275 | 955 zł |
Особливості комплектації:
- Модель M18 BSX-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Модель M18 BSX-402C — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Milwaukee M18 BSX-0
Ціни на Milwaukee M18 BSX-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BSX-0 | від 725 zł | 7 пропозицій | ||
Milwaukee M18 BSX-402C | від 2 464 zł | 2 пропозиції |