Шабельна пила Milwaukee C18 HZ-0 (4933416785)
Фото 5 |
Milwaukee C18 HZ-0 акк. відсутній, без кейскейс (сумка) / акк. відсутній, кейс |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee C18 HZ-0
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Milwaukee C18HZ-0 M18 korpus tylko kompaktowy Hackzall | 1 000 zł |
C18HZ-0 M18trade; kompaktowa pilarka uniwersalna - hackzall MILWAUKEE C18 | 1 234 zł |
Piła szablasta MILWAUKEE c18hz-04933416785 | 1 071 zł |
Особливості комплектації:
- Модель C18 HZ-0 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса/сумки
- Модель C18 HZ-402B — в комплекті 2 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і сумка
Модификації Milwaukee C18 HZ-0
Ціни на Milwaukee C18 HZ-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee C18 HZ-0 | від 1 000 zł | 3 пропозиції | ||
Milwaukee C18 HZ-0X | від 1 145 zł | 1 пропозиція |