Piła szablasta Milwaukee M18 BSX-0 (4933447275)
Zdjęcia 4 |
Milwaukee M18 BSX-0 akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Milwaukee 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Milwaukee.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Milwaukee M18 BSX-0
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Milwaukee 8500489 akumulatorowa piła szablasta 180 V 18 V Multi Bare Unit | 725 zł |
Milwaukee 18V Bajonetsav HEAVY DUTY Bsx-0 SOLO | 961 zł |
M18BSX-0 Heavy Duty piła szablasta - SAWZALLreg; MILWAUKEE M 18 BSX-0 , nr | 1 443 zł |
Piła szablasta MILWAUKEE m18bsx-04933447275 | 976 zł |
Piła szablasta 18V M18 BSX-0 MILWAUKEE 4933447275 - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 963 zł |
Piła szablasta 18V M18 BSX-0 MILWAUKEE 4933447275 | 980 zł |
Milwaukee 4933447275 | 955 zł |
Cechy kompletu:
- Model M18 BSX-0 - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Model M18 BSX-402C - zawiera 2 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Milwaukee M18 BSX-0
Ceny na Milwaukee M18 BSX-0 |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 BSX-0 | od 725 zł | 7 oferty | ||
Milwaukee M18 BSX-402C | od 2 464 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →