Кавоварка Bosch ComfortLine TKA 6A047 слонова кістка
Фото 7 |
Bosch ComfortLine TKA 6A047 слонова кістка |
|
Функція Aroma+ для налаштування інтенсивності кави. Автоматичне відключення через 20, 40 або 60 хвилин.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кавоварки Bosch ComfortLine TKA 6A047:
- Протикраплинна система
- Шкала рівня води
Модификації Bosch ComfortLine TKA 6A047
Ціни на Bosch ComfortLine TKA 6A047 |
---|---|---|---|---|
Bosch ComfortLine TKA 6A041 білий | від 179 zł | 16 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A044 червоний | від 147 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch ComfortLine TKA 6A043 чорний | від 179 zł | 2 пропозиції |