Блендер Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний
Фото 16 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Black Rose Collection blender stołowy z 15 l szklany dzbane | 250 zł |
BLENDER KIELICHOWY BERLINGER HAUS BH-9025 BLACK ROSE | 339 zł |
Blender Berlinger Haus Bh-9025 Black Rose Lumarko! | 403 zł |
BLENDER BERLINGER HAUS BH-9025 BLACK ROSE | 431 zł |
Модификації Berlinger Haus Black Rose BH-9025
Ціни на Berlinger Haus Black Rose BH-9025 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Metallic Line BH-9281 бежевий | від 150 zł | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Emerald BH-9278 зелений | від 249 zł | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus I-Rose BH-9280 рожевий | від 245 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Metallic Line BH-9283 синій | від 249 zł | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9279 сірий | від 245 zł | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9025 чорний | від 250 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →