Материнська плата Asus ROG STRIX B660-F GAMING WIFI
Відео 11Фото 7 |
Asus ROG STRIX B660-F GAMING WIFI являє собою повноформатну АТХ-плату, яка входить в оверклокерську лінійку ROG Strix, що славиться своєю підвищеною надійністю і просунутими можливостями для оверклокінгу. На відміну від багатьох побратимів по серії ROG STRIX ця плата побудована на базі чіпсета середнього рівня Intel B660 і позиціонується як навколотопове рішення для ігрових систем на базі багатоядерних процесорів Intel Core 12-го покоління.
У ній реалізовано більшість функцій флагманської серії плат Strix X570 Gaming, включаючи потужну підсистему живлення CPU (16 + 1 фаз, радіатор VRM) і підтримку швидкісного інтерфейсу PCI-E 4.0 з подвоєною швидкістю обміну даними NVMe SSD-накопичувачів. Вбудована звукова карта оснащена підсилювачем Savitech SV3H712 з підтримкою технологій DTS і Sonic Studio III. Для підключення до мережі карта обладнана швидкісним мережевим 2.5-гігабітним LAN-контролером Intel I225-V і дводіапазонним модулем Wi-Fi 6e (802.11 ax) з підтримкою Bluetooth 5.2. А великий запас конекторів для установки корпусних кулерів і LED-стрічок дає можливість зібрати на базі цієї плати потужний ігровий ПК з ефектним адресним підсвічуванням і потужним водяним/повітряним охолодженням. Все це робить її цікавим варіантом для ентузіастів, які вміють отримувати приріст продуктивності за рахунок тонкої ручної настройки ключових компонентів системи.
Купити Asus ROG STRIX B660-F GAMING WIFI
Усі ціни 6 →Płyta główna ASUS ROG STRIX B660-F GAMING WIFI | 1 171 zł |
ASUS Płyta główna ROG STRIX B660-F GAMING WIFI s1700 4DDR5 DP/HDMI ATX | 1 203 zł |
ASUS ROG STRIX B660-F Gaming WiFi Płyta Główna Intel B660 - Socket 1700 DD | 1 353 zł |
ASUS ROG STRIX B660-F GAMING WIFI - Intel B660 | 1 204 zł |
ASUS MB B660 S1700 ATX ROG STRIX B660-F GAM WIFI | 1 266 zł |
ASUS ROG STRIX B660-F GAMING WIFI DDR5 - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 1 299 zł |