Портативна приставка Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB
Відео 23Фото 25 |
Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB 512 ГБ Z1 512 ГБ Z1 Extreme |
|
Високопродуктивний процесор AMD Ryzen Z1 Extreme. Графіка AMD RDNA 3 (12 ядер, 2.7 ГГц). Охолодження Zero Gravity. Екран Full HD на 120Гц. 3 місяці передплати Xbox Game Pass Ultimate.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rc71L-Nh001W Konsola Biały Console ROG Ally Z1 Extreme | 3 028 zł |
ASUS ROG Ally Z1 Extreme - 512GB - Handheld Console | 3 099 zł |
ASUS ROG Ally 512GB RC71L-NH001W | 2 899 zł |
ASUS ROG Ally RC71L-NH001W | 7” FHD IPS | AMD Ryzen Z1 Extreme | Windows 1 | 3 299 zł |
Konsola ASUS ROG Ally RC71L-NH001W 7” FHD IPS, AMD Ryzen Z1 Extreme, Windo | 2 899 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB
Ціни на Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Ally Z1 512GB | від 1 999 zł | 9 пропозицій | ||
Asus ROG Ally Z1 Extreme 512GB | від 1 716 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →