Настінне кріплення ART AR-61A
ART AR-61A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-61A
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ART Mount to the 19-56 TV up to 30 kg AR-61A regulowany | 134 zł |
Uchwyt do telewizora LCD/LED 19-56" ART AR-61a | 75 zł |
Uchwyt do telewizora LED/LCD 19-56' 30KG AR-61A ART regulacja pionowa i po | 56 zł |
Uchwyt ART AR-61A do TV 19-56 cali Czarny | 80 zł |
Uchwyt TV wieszak na telewizor 19-56` 30kg AR-61A | 54 zł |
ART AR-61A - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem aż | 80 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →