Клавіатура
Apple Wireless Keyboard
Apple Wireless Keyboard |
|
Тонкий профіль, стильний дизайн і компактні розміри – ось основний перелік переваг даної моделі. Але все ж її головна особливість – клавіатура створена відомої компанією Apple. Насамперед розрахована на використання спільно з настільними комп'ютерами iMac. Для підключення використовує бездротовий інтерфейс Bluetooth. Може похвалитися низьким ходом клавіш, але ось додаткові мультимедійні клавіші не передбачені зовсім.
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Wireless Keyboard
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klawiatura Apple Magic (MQ052D/A) | 791 zł |
Apple A1255 Wireless Bluetooth Keyboard - QWERTY - UK English (MB167B/A) | 600 zł |
Package - Apple Wireless Magic Mouse and Wireless Keyboard***FREESHIPPING* | 700 zł |
Apple A1314 Wireless Keyboard - Silver (MC184LL/B) | 320 zł |
Apple Magic Wireless Keyboard | 280 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →