Klawiatura
Apple Wireless Keyboard
Apple Wireless Keyboard |
|
Smukły profil, stylowy wygląd i kompaktowe rozmiary - to główna lista zalet tego modelu. Jednak jego główną cechą jest to, że klawiatura została stworzona przez znaną firmę Apple. Zaprojektowany głównie do użytku z komputerami stacjonarnymi iMac. Do połączenia wykorzystuje interfejs bezprzewodowy Bluetooth. Ma niski skok klawiszy, ale dodatkowe klawisze multimedialne nie są w ogóle dostarczane.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Wireless Keyboard
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura Apple Magic (MQ052D/A) | 791 zł |
Apple A1255 Wireless Bluetooth Keyboard - QWERTY - UK English (MB167B/A) | 600 zł |
Package - Apple Wireless Magic Mouse and Wireless Keyboard***FREESHIPPING* | 700 zł |
Apple A1314 Wireless Keyboard - Silver (MC184LL/B) | 320 zł |
Apple Magic Wireless Keyboard | 280 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →