Корм для собак Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 24 шт
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 24 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Animonda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Animonda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 24 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw Animonda vom Feinsten Junior, 24 x 150 g - Drób z sercami indyczymiAnimonda vom Feinsten Junior karma dla psów w praktycznych miseczkach dla szczeniąt od ok. 5. tygodnia życia oraz dla młodych, rosnących zwłaszcza małych ras. Animona von Feinsten Junior zawiera specjalne składniki, dopasowane do potrzeb młodych psów w tej trudnej fazie życia. Ze zwiększoną ilością składników mineralnych i witamin oraz ze zwiększon... щеą wartością energetyczną dla optymalnego startu w życie. Animonda vom Feinsten Junior dla szczeniąt - pokarm z wyselekcjonowan Bitiba.plПоскаржитись | 106 zł |
Megapakiet animonda vom Feinsten Junior, 24 x 150 g - Drób z sercami indycanimonda vom Feinsten Junior to karma w praktycznych miseczkach dla szczeniąt od ok. 5. tygodnia życia oraz dla młodych, rosnących psów - zwłaszcza małych ras. animona von Feinsten Junior zawiera specjalne składniki, dopasowane do potrzeb młodych psów w tej trudnej fazie życia. Zwiększona ilość składników mineralnych i witamin oraz wyższa zawartośc... щеia energetyczna zapewniają optymalny start w pieskie życie. animonda vom Feinsten Junior dla szczeniąt - kompletna karma z wybornego mięsa w 3 różnych wariantach smakowych. W procesie produkcji konsekwentnie zrezygnowano z dodawania jakichkolwiek sztucznych barwników czy środków konserwujących. Nie zawiewra soi. Wariant 2 smaki składa się z: 12 x 150 g Wołowina z drobiem 12 x 150 g Drób z sercami indyczymi Zooplus.plПоскаржитись | 90 zł |
Zestaw Animonda vom Feinsten Junior, 24 x 150 g - Drób z sercami indyczymi | 106 zł |
Серія Animonda Vom Feinsten
від 9 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (курка, свинина, яловичина, баранина 8%), суперпреміум
від 23 zł
вологий / консерви, 22 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: м'ясо і субпродукти 63% (25% індичка, яловичина, свинина 8%, ягня), клас: суперпреміум
від 143 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: борошно з м'яса птиці, рис, кукурудза, жир, глютен, печінка птиці, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, печінка, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, курка, суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: птах, субпродукти, свинина, індичка, мінерали, олії, жири, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо і субпродукти (25% яловичина, курка, свинина), суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, в составе: куряча печінка, свинина, яловичина, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свинина, індичка, лосось, овочі, мінерали, трави, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 59% м'ясо та м'ясні продукти (35% яловичина, свинина), овочі, мінерали, клас: суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, морква, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, баранина, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: свинина, яловичина, домашня птиця, 14% оленина, мінерали, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 18 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: телятина, куряче філе, свинина, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 3 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для вибагливих, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 1.75 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для нирок, в составе: птиця, суперпреміум
від 4 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: 57% м'ясо та м'ясні продукти, фрукти (2% банан, 2% абрикос), мінерали, клас: суперпреміум
від 4 zł
вологий корм, 0.1 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, в составе: 63% м'ясо та продукти, 24% яловичина, свинина, курка), бульйон, суперпреміум
від 5 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.15 кг, порода: малі, вік: від 7 років, літні, призначення: повсякденний, клас: суперпреміум
Модификації Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart
Ціни на Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart |
---|---|---|---|---|
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 1 шт | від 14 zł | 2 пропозиції | ||
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 6 шт | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Animonda Vom Feinsten Junior Chicken/Turkey Heart 24 шт | від 90 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 103 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курячі серця, м'ясо, легені, м'ясний бульйон, лосось, журавлина, смородина, клас: суперпреміум
від 110 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, в составе: курка, індичка, гороховий крохмаль, Горохова клітковина, масло, клас: суперпреміум
від 77 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: яловичина, овочі, ягнятина, яйця, м'ясо дикого кабана, ягоди, клас: холістик
від 77 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди
від 86 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 263 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: птиця, свинина, овочі, рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, овочі, яйця, судак, фрукти, ягоди, клас: холістик
від 163 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 53 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для імунної системи, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, м'ясо тварин, рис, злаки, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.41 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: свиняча печінка, свинина, злаки, рис, овочі, клас: суперпреміум