Каструля Alessi Mami SG100/20
Фото 3 |
Alessi Mami SG100/20 5.6 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Mami SG100/20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Mami Stockpot stal nierdzewna 20 cm SG100/20 | 679 zł |
Garnek wysoki, polerowany; 5,6 L - Alessi | 840 zł |
Alessi garnek wysoki, polerowany; 5,6 l | 770 zł |
Модификації Alessi Mami SG100/20
Ціни на Alessi Mami SG100/20 |
---|---|---|---|---|
Alessi Mami SG100/20 | від 679 zł | 3 пропозиції | ||
Alessi Mami SG100/24 | від 611 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →