Каструля Alessi Mami SG101/20
Alessi Mami SG101/20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Mami SG101/20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Garnek, Polerowany; 3,1 L - Alessi | 715 zł |
Alessi garnek, polerowany; 3,1 l | 656 zł |
Alessi Garnek ze stali nierdzewnej Mami 3,1 l | 685 zł |
Модификації Alessi Mami SG101/20
Ціни на Alessi Mami SG101/20 |
---|---|---|---|---|
Alessi Mami SG101/16 | від 528 zł | 3 пропозиції | ||
Alessi Mami SG101/20 | від 656 zł | 3 пропозиції | ||
Alessi Mami SG101/24 | від 744 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →