Каструля Alessi Mami SG100/24
Фото 3 |
Alessi Mami SG100/24 5.6 л10 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Mami SG100/24
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Mami 10L Stal nierdzewna garnek 10 l Stal nierdzewna Stal nierdzewn | 690 zł |
Garnek wysoki, polerowany; 10 L - Alessi | 1 032 zł |
Alessi garnek wysoki, polerowany; 10 l | 946 zł |
Alessi "MAMI" garnek ze stali nierdzewnej srebrny 33 x 25 x 43 cm SG100/24 | 643 zł |
Модификації Alessi Mami SG100/24
Ціни на Alessi Mami SG100/24 |
---|---|---|---|---|
Alessi Mami SG100/20 | від 679 zł | 3 пропозиції | ||
Alessi Mami SG100/24 | від 643 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →