Ківш Alessi Mami SG105/16
Alessi Mami SG105/16 1 л1.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Mami SG105/16
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Rondel ze stali nierdzewnej Mami 1,6 l | 619 zł |
Rondel, Polerowany; 1,6 L - Alessi | 600 zł |
Alessi rondel, polerowany; 1,6 l | 550 zł |
Модификації Alessi Mami SG105/16
Ціни на Alessi Mami SG105/16 |
---|---|---|---|---|
Alessi Mami SG105/14 | від 506 zł | 2 пропозиції | ||
Alessi Mami SG105/16 | від 550 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →