Каструля WMF Function 4 07.6220.6380
WMF Function 4 07.6220.6380 5.3 л8.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Function 4 07.6220.6380
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wmf Function Garnek do Zup Czerwony 20 cm 0762206380 | 747 zł |
Garnek WMF Function 0762206380 20 cm | 774 zł |
WMF Garnek 5,3l z pokrywką WMF Function 4 srebrny | 879 zł |
Garnek WMF Function 0762206380 20 cm | 774 zł |
Garnek z pokrywą WMF Function 4, srebrny, 5,3 l | 827 zł |
Garnek WMF Function 4 - 20cm/ 5,3l | 774 zł |
Модификації WMF Function 4 07.6220.6380
Ціни на WMF Function 4 07.6220.6380 |
---|---|---|---|---|
WMF Function 4 07.6220.6380 | від 747 zł | 7 пропозицій | ||
WMF Function 4 07.6224.6380 | від 832 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →