Карта пам'яті A-Data microSDHC Class 4 8 ГБ
A-Data microSDHC Class 4 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data microSDHC Class 4
Ціни на A-Data microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
A-Data microSDHC Class 4 8 ГБ | від 85 zł | 1 пропозиція | ||
A-Data microSDHC Class 4 16 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
A-Data microSDHC Class 4 32 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →